БОРИС БАРАНЕЦЬ: «ПОТРІБНО ВТРИМАТИ ЦЮ ВИСОКУ ПЛАНКУ, ЯКУ КОМАНДА ПОСТАВИЛА В ЦЬОМУ СЕЗОНІ»
Старший тренер «Руху» U-15 прокоментував перемогу в Суперкубку НЛМ.

– Вітаю команду з перемогою – всі хлопці великі молодці. У нас була довга дорога, сьогодні ми грали при шаленій спеці, все це непросто. Та команда була в хороших умовах: ми мали якісне харчування, жили в комфортному готелі, все було організовано дуже добре, за що «Рух» вдячний.
«Динамо» – дуже хороший суперник. Ми двічі грали з киянами в чемпіонаті, зараз у фіналі Суперкубка НЛМ. Ці поєдинки мали хороший емоційний рівень, жодна з команд не хотіла поступатись. Тому хочеться подякувати «Динамо» за ці матчі та гідне суперництво.
Троє гравців сьогодні не зіграли через травми, тож ми бажаємо їм якнайшвидшого одужання. Ми розраховуємо на них і чекаємо в їхнє повернення в стрій. Можна під час матчу робити багато замін, можна мало. При цьому хлопці повинні розуміти, що треба викладатись на максимум, щоб заробити своє місце в складі, а також вийти на заміну. Є тренувальний процес і грають ті футболісти, які краще себе проявляють в поточний момент. Тренери також слідкують за тим, щоб не зламати гру, а підсилити її, вдосконалити. Ми випускаємо гравців на поле для якісної гри, а не для кількості.
Потрібно, щоб діти розвивались у фізичному та тактичному плані. Особливо це важливо в цьому юному віці. Також треба, щоб хлопці були ментально готові до вимог дорослого футболу. Ми працюємо для цього і хочемо, щоб діти нас чули, розвивались та прогресували.
Ми прагнемо втримати ту високу планку, яку команда поставила у цьому сезоні. Не можна загадувати наперед. Головне, щоб хлопці продовжували радувати своїх батьків, тренерів та керівництво клубу, а також самі отримували задоволення від своєї гри.
буде бій
.45f15ee.png)







0 коментарів